אודות הסוכנות

אודות מטרני ביטוחים

סוכנות הביטוח מטרני ביטוחים הוקמה בשנת 1987 ע"י סוכנת הביטוח הוותיקה, רחל מטרני, כחברת בוטיק משפחתית אשר החלה את דרכה עם התמחות בתחום האלמנטרי. בשלושת העשורים האחרונים התרחבה הסוכנות לתחומי ביטוח נוספים וכך פיתחה מומחיות מיוחדת בביטוחי חיים, בריאות ופנסיה. צוות הסוכנות, בהובלת סו"ב לילך מטרני, מלווה מידי יום לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים בתהליכי ניהול סיכונים, בדיקה והערכת תיקי ביטוח בהתאם ליעדים הפיננסיים של הלקוחות ופועל למניעת מצבים של כפל ביטוחי.

נבחרת הסוכנים והצוות המקצועי של מטרני ביטוחים שמו להם למטרה להנגיש את עולם הביטוח לקהל הרחב ובתוך כך מקפידים בסוכנות על יחס אישי, זמין ונגיש ללקוחות, נכונות לשתף ידע באמצעות מפגשי ייעוץ, הרצאות וכנסים וכן מנהל את תיקי הביטוח ללקוחות תוך הקפדה על מעורבות גבוה וחיבור לשינויים המתרחשים במשק ולרפורמות בענף הביטוח.

במטרני ביטוחים מיד תרגישו שהגעתם לסוכנות בגוון אחר זאת בזכות הגישה החדשנית של הצוות, התהליכים הדיגיטליים שיחליפו, ככל הניתן ועל פי החוקים, את עידן הטפסים המייגעים וגם תיהנו מחוויית אירוח במרחב הייטקיסטי. לבקר אצלנו זה כמו לקחת פסק זמן איכותי מהעומס והשגרה.

אודות הבעלים

את מטרני ביטוחים מובילה בעשור האחרון סו"ב לילך מטרני, מנכ”לית ובעלים במטרני ביטוחים, חברת וועדת רווחה בלשכת סוכני הביטוח ויו"ר ועדת סוכנים צעירים לשעבר, מרצה בכירה בתחום הביטוח ובעלת רישיונות בתחומים: בריאות, אלמנטרי ופנסיוני. 

ללילך תואר BA במינהל עסקים של אוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי הרצליה IDC). כילדה חלמה לילך על קריירה בתחומי אופנה ושיווק אך בעקבות אירוע בריאותי שפקד אותה גילתה את הצד האנושי של ענף הביטוח כאשר פוליסת הבריאות שלה כיסתה עבורה טיפולים רפואיים פרטיים בשווי כולל של כ-2 מיליון שקלים.

 ההתמודדות האישית הובילה את לילך לעסוק בהצלחת חיי אדם ובניהול סיכונים ללקוחות פרטיים וחברות מתוך החוויה האישית ותחושת שליחות שאין להן תחליף. 

נשמח לעמוד לשירותכם

לפרטים נוספים התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 03-9586041 או השאירו פרטים: