ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

כשאנחנו מבטחים את לקוחותינו בביטוח מחלות קשות, אנחנו מקווים שלעולם לא יהיה להם צורך להשתמש בביטוח זה. אך בד בבד עם התקווה הזו, אנו חדורים בתחושה של שליחות היות ובכוחו של ביטוח זה להציל ולהאריך חיים.

מדוע יש צורך בביטוח מחלות קשות?

כשמתגלה כי אדם לקה במחלה קשה, לצד ההתמודדות עם הקשיים, ההחלטות והטיפולים, המשפחה צריכה לשאת גם בנטל ההוצאות הרפואיות הכבדות, שאינן מכוסות בסל הבריאות הממשלתי או בביטוחים המשלימים של קופות החולים.
 יתרה מזו, במקרה של ילד החולה במחלה קשה, ההורים אינם יכולים לתבוע שום גורם בגין אובדן כושר עבודה ו/או ימי המחלה שהם נאלצים לקחת על מנת לטפל בו. מצב זה, בו מחד כושר ההשתכרות נפגע משמעותית, ומאידך, החשבונות ממשיכים להגיע, עלול לפגוע בתפקוד של המשפחה כולה ולהביאה לידי התרסקות כלכלית.

מהו ביטוח מחלות קשות?
פוליסת מחלות קשות מעניקה למבוטח פיצוי כספי משמעותי הניתן לו מיידית, ללא צורך בקבלות ומקל עליו את ההתמודדות עם הוצאות הטיפול הגבוהות. הפוליסה מגדירה במדויק אילו מצבים רפואיים ומחלות היא מכסה וניתן להתאימה לצרכיה הספציפיים של כל משפחה ומשפחה.  

אנחנו מזמינים אתכם להיפגש עימנו לשיחה אישית בה נבחן ביחד אילו כיסויים והגנות יעניקו לכם את השקט, הביטחון והידיעה שאתם ערוכים כראוי למרב התרחישים הבריאותיים האפשריים.   

נשמח לעמוד לשירותכם

לפרטים נוספים על ביטוח מחלות קשות התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 03-9586041 או השאירו פרטים: